Miejsce na twoją reklamę

Witaj, zaloguj się
taxi-share banner

Zobacz, czy ktoś z twojego lotu oferuje miejsce w taksówce:


Zarejestruj się, nic nie kosztuje

Co to jest, Taxi Share?

  94% pasażerów samolotu będzie kontynuować jazdę z lotniska do miasta. Wielu taksówką. Większość jako pojedyczy pasażer.

Czy to zawsze musi być w ten sposób?

  Na Taxi-Share możesz znaleść partnera aby wspólnie zamówić taksówkę. Opłatę podzielicie po połowie a niewykluczone, że spotkasz kogoś fajnego na drodze. Ktoś z tego samego lotu!

taxi   Obydwaj spotkacie się najpóźniej przy odbiorze bagażu, ale prawdopodobnie odnajdziecie się jeszcze na pokładzie. Spotkanie nie może być łatwiejsze.

Postój taksówek na terminalu lotniska w Hawanie na Kubie

Taksówka na lotnisku w Hawanie

Ważne dla lecących na Kubę

1 Turyści, którzy lądują w Varadero często oferują a udział w przejeźduie taksówką z lotniska w Varadero do Hawany. Bardzo dobrze, napisz tylko o tym w swojej ofercie. Opłata za przejazd taksówką do Hawany wynosi ok. 100 USD - 120 USD, opłaci się więc pojechać wspólnie

2 Większość turystów jedzie z lotniska w Hawanie [HAV] do Starego Miasta (Habana Vieja) lub do dzielnicy Vedado. To są typowe trasy. Jeśli jednak celem podróży jest Miramar, proszę zauważyć, że nie leży on na trasie do Starego Miasta. Kierowca zażąda zapewne nieco więcej niż standartowe 25 dolarów (w 2017) aby pojechać do obu miejsc docelowych

3 Wolisz raczej więcej komfortu niż oszczędność? Niektóre casas (Martha, Manuel, Ocean View, Alejandro, Dulce) oferują odbiór z lotniska przez kierowcę domu.

F.A.Q.

Miejsce na reklamę